Pogledajte majstorski pogodak Branke Bagarić u pobjedi nad ekipom Čelika

Nogometašice ŽNK Široki Brijeg slavile su na gostovanju kod ekipe ŽNK Čelik Zenica rezultatom 1:3 (0:1) u susretu igranom u subotu.

Širokobriježanke su se ovom pobjedom približile još jedan korak ka cilju, a to je ulazak u Premijer ligu BiH. Branka Bagarić dva puta se upisala u listu strijelaca.

Bagarić je zabila jednom pred kraj prvoga poluvremena i jednom početkom drugoga, a upravo taj u 52. minuti susreta zaslužuje dodatnu pozornost.

Najbolja igračica Širokog još je jednom opravdala taj epitet tako što je odlično izvela slobodan udarac i lagano pogodila za povećanje vodstva svoje ekipe.

Još jedan gol za Široki postigla je Slavica Glavota u sudačkoj nadoknadi, a jedini pogodak za domaće postigla je Farah Kevilj u 87. minuti.