Pogledajte kako su pas i mačka prekidali utakmicu Posušja

Sloboda i Posušje odigrali su u utorak utakmicu bez pobjednika (1:1) na stadionu Tušanj u 10. kolu Premijer lige BiH.

Tuzlaci su poveli preko preko Alića u 45. minuti, a gosti su do boda stigli pogotkom Leke u 71. minuti.

Ali utakmicu su obilježile dvije vrlo zanimljive i smiješne situacije koje baš ne susrećemo često na nogometnim terenima.

U prvom poluvremenu utakmica je bila nakratko prekinuta zbog utrčavanja psa.

Pas je krenuo za loptom, a kasnije se malo zaigrao s Tomislavom Barišićem pa mu ju progurao loptu kroz noge. Pas je nakon nekog vremena iznesen s terena, ali to nije bilo sve.

U drugom poluvremenu na teren je na kratko ušla i mačka, pa je utakmica opet bila prekinuta.

Pogledajte ove dvije komične situacije s ove premijerligaške utakmice.