Pogledajte gol Josipa Brekala u Wolfsburgovom deklasiranju Schalkea

Hrvatski nogometni reprezentativac Josip Brekalo zabio je gol u pobjedi Wolfsburga nad Schalkeom 5:0 u 25. kolu Bundeslige.

Brekala je u 64. minuti utakmice odlično uposlio Wout Weghorst, a hrvatski reprezentativac lijepo je gurnuo loptu pored Schalkeovog vratara Frederika Ronnowa.

Brekalo je za Wolfsburg igrao do 80. minute te mu je ovo bio treći ovosezonski pogodak u Bundesligi.

Uz njega, za Wolfsburg su zabijali Wout Weghorst, Ridle Baku, Maximilian Philipp, a Shkodran Mustafi zabio je autogol.

Wolfsburg se pobjedom učvrstio na trećem mjestu, dok je Schalke posljednji i čini se da neće moći izbjeći ispadanje u drugu ligu.