Pogledajte čudesan potez Ivana Balića

Pred 11. 267 gledatelja Atletico je pobijedio Barcelonu s 25:20 (11:10). Nakon prvih 30 minuta nije se činilo da bi Madriđani mogli tako uvjerljivo svladati Katalonce.

Imao je Atletico u drugom poluvremenu i plus šest (23:17), no brzo su primili dva pogotka, a Hombrados je u posljednjoj sekundi gostima obranio sedmerac.

Kod Atletica su najefikasniji bili Lazarov i Canellas s po šest pogodaka, a sjajnu igru pružio je Ivano Balić koji je postigao četiri pogotka. K tome, imao je i potez utakmice. U trenucima kada je Atletico igrao bez vratara Balić je upisao senzacionalnu obranu nakon protivničkog šuta.

[youtube id=”7Xg5Ysc_NE0″ width=”600″ height=”350″]

Hombrados je na kraju imao 11 obrana, jednu više od Šterbika na drugoj strani. Kod Barcelone najefikasniji je bio Rutenka sa šest pogodaka. Za tjedan dana je uzvrat i Barcelona će se morati jako namučiti želi li na završni turnir u Köln. (Agencija VLM)