Pogledajte pogotke hrvatskog stopera kojima je donio Wolfsburgu pobjedu

Nakon derbija kola u kojem je slavio Bayern nad Borussijom, još tri susreta Bundeslige su se odigrala 26. svibnja.

Jedan od najzanimljivijih susreta je sigurno dvoboj između Bayer Leverkusena i Wolfsburga.

Za Wolfsburg su od prve minute igrala oba Hrvata: Josip Brekalo i Marin Pongračić.

U 43. minuti stoper Pongračić se najbolje snašao i zabio nakon prekida koji je izveo Maximilian Arnold.

Gosti su nastavili stvarati velike prilike, a ono još bitnije, pretvarali su ih u golove.

Prvo je Arnold zabio iz slobodnog udarca za 2:0, a onda je i Steffen glavom zabio za 3:0 odnosno 0:3 s čime je i stavio točku na “i”.

Ni tu nije bio kraj, jer je fantastični Marin Pongračić zabio još jednom te povećao prednost Wolfsburga na 4:0.

Šteta je smanjena pred kraj utakmice pogotkom Baumgartlingera za 4:1, to je rezultat s kojim je utakmica i završena u korist Wolfsburga.