Pobjede rukometaša Izviđača i Zrinjskoga, Borac pao u Maglaju

Nakon poraza u Visokom na startu nastavku Premijerlige BiH rukometaši Izviđača CO u prvoj domaćoj utakmici slavili su pobjedu 30:27 nad Konjuhom iz Živinica, iako su se gosti odlično držali, te u jednom trenutku drugog poluvremena imali i dva zgoditka prednosti, međutim “Skauti” su odlično odigrali završnih 15 minuta i ipak upisali pobjedu.

Zrinjski je u dvorani Bijeli Brijeg svladao momčad Dervente. Slavili su “Plemići” zasluženo s 29:25 protiv čvrstih gostiju, a najzaslužniji za pobjedu ponovno je bio Vedran Delić koji je zabio 9 golova.

Vistorop i Marić su pridodali po 6 zgoditaka, dok je kod gostiju prednjačio Zekić sa 8 zgoditaka. Šijaković je dodao 7 pogodaka.

Zanimljivo je bilo i u Maglaju gdje je istoimeni domaćin s minimalnih 26:25 porazio favoriziranog Borca iz Banja Luke, dok su ostale utakmice protekle bez iznenađenja.

Rezultati 15. kola:
Slavija – Bosna (S) 36:29, Maglaj – Borac 26:25, Kakanj – Sloga 31:38, Izviđač CO – Konjuh 30:27, Vogošća PH – Goražde 23:18, Zrinjski – Derventa 29:25. Slobodna je bila Bosna (V).