Pobjeda Intera u golijadi, utakmicu prekinuo čovjek s padobranom

Nogometaši Intera svladali su na gostovanju Sassuolo 4:3 (3:1) u 8. kolu talijanskog prvenstva.

Goste je u vodstvo doveo Lautaro Martinez u 2. minuti nakon dodavanja Marcela Brozovića. Domenico Berardi u 16. minuti izjednačuje rezultat, no Inter golovima Romelua Lukakua (38, 45/11m) preuzima vodstvo do kraja poluvremena.

Martinez je precizan iz kaznenog udarca u 71. minuti za 4:1, a domaćini smanjuju rezultat preko Đuričića (74) i Boga (82).

Brozović je za Inter, koji se nalazi na drugom mjestu Serie A, odigrao cijelu utakmicu.

Zanimljiva situacija dogodila se kod izvođenja kaznenog udarca u prvom poluvremenu. Lukaku se spremao pucati s bijele točke, a u tom trenutku se na teren spustio padobranac. Zaštitari su brzo reagirali i uklonili avanturistu s terena, prenosi HRT.

Vodeća momčad talijanskog prvenstva, Juventus, ima 22 bodova, Inter ima bod manje, dok je Sassuolo 16. momčad lige sa šest bodova.