‘Petarda’ na Pecari: Široki – Leotar (5:1)

Široki Brijeg u 25. kolu nogometne Premijer lige BiH ugostio je momčad Leotara. Momčad Marijana Bloudeka na kraju je slavila s uvjerljivih 5-1.

Domaća momčad bolje je ušla u ovaj susret, ali ipak početnička prednost pripada Leotaru. U 20. minuti Aničić je ubacio, a na pravom mjestu nalazi se Dragan Ristić koji pogađa za vodstvo gostujuće momčadi. Prednost Leotara nije dugo potrajala. Već u 24. minuti Dalibor Šilić iz slobodnog udarca vraća stvari na početak (1:1). Do kraja poluvremena promjene rezultata nije bilo, a već u 50. minuti Wagner u trku iz poluvoleja dovodi svoju momčad do potpuno zasluženog preokreta. U listu srijelaca po drugi put upisuje se Šilić u 58. minuti, kada iz penala pogađa za već nedostižnih 3:1. Samo dvije minuti kasnije Varea pogađa za 4:1, a točku na “i” postavio je Roskam u 85. minuti za konačnih Široki 5, Leotar 1.

U 26. kolu momčad s Pecare gostuje u Zenici kod Čelika.