Na boksačkoj priredbi održanoj u nedjelju u GSD Pecara, domaća publika imala je priliku uživati u nizu kvalitetnih mečeva, a večer su obilježili Vinko Zadro i Marko Zeljko.
Širokobriježanin Vinko Zadro uspješno je obranio svoju WBF titulu svladavši Santiaga Cortesiju iz Venezuele tehničkim nokautom u četvrtoj rundi.
View this post on Instagram
Zadro je do pobjede stigao sigurnim nastupom pred ispunjenom dvoranom, na oduševljenje publike.
View this post on Instagram
Poseban trenutak večeri pripao je još jednom domaćem boksaču Marku Zeljki koji vuče korijene iz Širokog Brijega. Zeljko je u svom profesionalnom debiju upisao pobjedu tehničkim nokautom, čime je na najbolji način otvorio svoju profesionalnu karijeru.
Bilo je odlično. Bio sam jako motiviran i moram priznati da se dugo nisam ovako osjećao prije borbe. Kao da mi je prva borba. Bila je prva u profesionalnom boksu, ali ja sam se osjećao kao da mi je prva ikada. Valjda ta cijela atmosfera boksanja u Širokom Brijegu – baš mi je lijepo bilo. Ja sam u Širokom jako često, barem 3-4 puta godišnje. Imam puno obitelji i stvarno volim doći ovdje, osjećao sam se kao kod kuće, izjavio je Zeljko.
View this post on Instagram
U sklopu programa održani su i mečevi u olimpijskom boksu, a pobjede su upisali:
- Stipe Brekalo (jednoglasnom odlukom)
- Petar Pavičić (jednoglasnom odlukom)
- Eldin Hodžić (jednoglasnom odlukom)
- Novica Terzić (prekidom u drugoj rundi)
- Ivan Rajčić (jednoglasnom odlukom)
U profesionalnom dijelu večeri nastupili su još Neil Simon Wilson koji je slavio protiv Alekse Kesića nakon druge runde.
Boksačka večer u Pecari još jednom je potvrdila kako Široki Brijeg postaje sve značajnije središte boksa u regiji, uz veliku podršku domaće publike.
View this post on Instagram
(www.jabuka.tv)
















































Čitanje po prošlom članku 1:4
I riječ posta dijelo
Bijaše borba i nokaut bez udarca
Runda 4.
Jedino si ti osto tu na portalu bez micanja
Jedino si ti osto na portalu bez micanja
bravo Vinja, svaka cast! velika stvar za Siroki i Hercegovinu
Bravo,cestitke🥂🍾👍
Vestitke,Ima najboljeg menadzera koji nade ovako..dobre protivnike cim Vinja zamane ovaj poklekne i gotovo.
Aj ne zeri,sta gluposti pises,ljubomora je ocito jaka,trebo bi ti probat s vinjom pa da samo zamane
Bravo,cestitke🥂🍾👍🥊
Ja mislim da zadrin suparnik nije znao ni da je boksač haha
Jesi to sam smislio ili ti je palo napamet
Zar ovo jos nekog zanima 🤮🤮
Bravo Vinja!!
Ali nade protivnike po mjeri padaju cim zamane.ko pokoseni
Ovo je grijeh..nedjeljom izlaziti iz svoje kuće..treba biti zatvoren sa svojom obitelji..ovi ljudi sto su ovo organizirali i rade na nedjelju su veliki grijesnici..
Treba samo u kući biti..rekao bi pratar..
Brini ti za svoju dusu. Ti svakako ne mices nigdje bio ponedjeljak ili nedjelja, tebi isto.
Svih 200 ljudi gorjelo je za ocekivanu pobjedu, nokautom udarcima u tijelo
Baahshhahahahjaajahahajha jesi vidio je ga vinja roknuo
Koliko vidim samo besposlicari su bili prisutni, dok obican narod, stoka sitnog zuba, gleda kako spojiti kraj s krajem, kako nasuti gorivo, kupiti nesto namirnica, a ne da daju 20 maraka za vec poznati ishod meča u ovoj kockar/baustela diviziji..Za 20 maraka bolje uzeti kilo mesa za u kucu!
Prijatelju ko ti brani uzmi ti i 2kg mesa ako treba,uostalom jednom je obrana titule u sirokom brijegu ko zna kad ce se opet ponoviti,20 km je premalo,u drugim gradovima je i vise,a narod moze davat 15 km za utakmice sirokog koje su namistene a za ovo skupo 20..A ko voli sport i ko se razumi on ce doc ma koliko god bila
Svaka ćast!!!
Ista prica se nastavlja, kofol 3 runde se brani, pa ga iz jednog napada srusi i prekine se borba 🤣
Ako ti je plan na ovaj nacin stvarati pricu o sebi, ja ti cestitam svakako❤️
Ma nikakvi boksači ovo je smiješno
Bravo vinjaa,ponosnaa moja je zemljaaa hercegovinaaa
Ovo su loši boksači
Bravo,treba ovo izrezirat ovako da se poklopi,da padne na vrijeme i sve to. Cestitke
Iziđite u ring s kim god hoćete, umjesto da pljujete iz mračne sobe anonimno. Vinko, bravo.
Kad opet boksa ovo se nepropusta koji okrsaj majstora boksa strasan mec.
Vi svi što pišete protivnik ovakav onakav, niste u stanju držati ruke u gardu 30 sekundi a ne skupit muda i ući u ring, pa da dodjete na sparing kad bi vas promasio pali bi na pod. Bog sve vidi, sramite se ljubomora je zlo najveće.
Bravo Vinja!
Sve u svemu,ocekivao sam da je ovo malo ozbiljnije,i da su ozbiljniji borci,barem neka sredina ove organizacije,pomalo smješno za gledat al eto nek se dogadja nešto..
Vinko čestitke i sve najbolje za daljnje borbe.
dobar broj ljudi,ali level ovoga se ne treba ni komentirati…
ovo su momci koji većinom se bave jos sa 2 posla uz ovo i ovo im dodje kao hobi..
I dodji i ti i nek to bude hobi,kad bi vinja zamanuo pao bi ko kruska toliko o tome
Bravo
Svaka čast Vinja…borba nije bila super kvalitetna, al trebalo je dobiti to…tko je ikada imalo boksao zna kako je to teško….bravo
Jel stid ovako nešto raditi, i praviti da čitaju i gledaju borci koji su zdravlje i krv ostavili u ringu… Hrgović, Milas, Babić pa iz drugi sportova pok.Cikatić, Filipović pa evo i Beljo koji sjedi tu i gleda.. kome su oni radili onda prave mečeve i zdravlje potrošili kada su mogli kupiti kao i ovi “borci”. A još me je gore što i podržavaju ove kazališne glumce…