Partizan teškom mukom svladao Širokog

HKK Široki Wwin se sjajno držao nakon prvih 20 minuta, te se na domor otišlo sa 35:32 za Širokobriježane. I u nastavku su krenuli sjajno, te su početkom trećeg dijela imali 41:34, ali zatim nisu zadugo postigli koš, točnije šest minuta. Crno-bijeli prave seriju od 11:0 i prelaze u vodstvo i u četvrtu dionicu ulaze sa 45:41, što znači da je naš predstavnik postigao svega šest poena u trećoj četvrtini.

U nastavku je sve došlo na svoju i Partizan je došao do nove pobjede, iako je naš predstavnik dvije minute prije kraja prišao na 56:54. Najefikasniji u redovima pobjednika bili su Gordon i Lučić sa po 16 poena, a Lučić je postigao 16, dok su se kod gostiju istaknuli Planinić (14), te Barać sa 13 i Vragović sa 11 poena.