Osma pobjeda u nizu: United izbacio Arsenal iz FA Kupa

U najzanimljivijem susretu 4. kola najstarijeg nogometnog natjecanja na svijetu, engleskog FA Kupa Manchester United je kao gost svladao Arsenal sa 3-1 (2-1).

Gosti iz Manchestera poveli su sa 2-0 u razmaku od samo dvije minute kada su Sanchez (31) i Lingaard (33) iskoristili asistencije Lukakua, domaćima je nadu vratio Aubameyang (43) golom u završnici prvog dijela, ali je u nastavku Martial (82) potvrdio prolazak “crvenih vragova” u osminu finala.

Otkad je 19. prosinca Ole Gunnar Solskjaer preuzeo momčad, ‘Crveni vragovi’ upisali su osam uzastopnih pobjeda.

U drugom susretu 4. kola igranom u petak u dvoboju drugoligaša Bristol City je na svom terenu nadigrao Bolton Wanderers sa 2-1 (2-1). Goste je u vodstvo doveo Beevers (6), a preokret su donijeli O’Dowda (8) i Eliasson (30).

U subotu će igrati Accrington Stanley – Derby County, Swansea City – Gillingham, Shrewsbury Town – Wolverhampton Wanderers, Brighton & Hove Albion West Bromwich Albion, Doncaster Rovers – Oldham Athletic, Middlesbrough – Newport County, Manchester City – Burnley, Portsmouth – Queens Park Rangers, Newcastle United – Watford, Millwall – Everton i Wimbledon West Ham United, u nedjelju su na programu dvoboji Crystal Palace – Tottenham Hotspur i Chelsea – Sheffield Wednesday, a u ponedjeljak Barnet – Brentford.