Osim o crvenim kartonima: Pokoškala se dva igrača iz istog sela

NK Široki Brijeg remizirao je na gostovanju kod FK Željezničar rezultatom 1:1 u prijateljskom ssuretu odigranom na Grbavici.

Komentar na utakmicu dao je trener Željezničara Amar Osim koji smatra da je njegova momčad zasluženo došla do remija na kraju.

Na kraju je ispalo uzbudljivo. Nama je bio cilj da ne izgubimo nakon katastrofalnog prvog poluvremena, gdje su ljudi igrali, a mi nismo i gdje su zasluženo vodili. U drugom smo se malo trznuli, puno bolji bili i na kraju zasluženo izjednačili. Iskoristili smo ovaj mrak na koji oni nisu navikli. Dobro je što nismo izgubili, bilo bi glupo izgubiti kući, jer smo se previše navikli na to u prošloj sezoni, rekao je Osim za Sportsport.ba.

O ozljedi Semira Štilića je rekao:

Nagazio ga je čovjek po listu i to je bolno. Ne vjerujem da bi moglo biti preopasno, nisam doktor, ali ne vjerujem da je opasno.

Sredinom drugog poluvremena isključeni su Petar Bojo i Ivan Grgić. Osim je u svom stilu prokomentarisao ovaj detalj s meča.

Dva igrača iz istog sela se pokoškaše. Jedan naš, drugi njihov. Nećemo o tome ko je kriv. Ništa posebno, istaknuo je Osim.

Karačić: Ove godine maksimalno ćemo biti konkurentni za Europu i za oba trofeja