Olmissum s minimalnih 1:0 u finale preko Futsal Dinama

Poznat je prvi finalist 1. HMNL. Nakon teške borbe i čvrstog susreta na Ribnjaku u Omišu, prvi sudionik završnice je postao domaći Olmissum koji je ipak iskoristio prednost domaćeg terena i podršku publike te je s minimalnih 1:0 svladao Futsal Dinamo.

Pogodak vrijedan finala djelo je Valerija Jurića u 15. minuti i mogli bi reći da je zasluženo pao jer je u prvom poluvremenu Olmissum bio bolji. Jurić je potegao s osam metara i zatresao mrežu te se s 1:0 ide i na poluvrijeme.

U drugom dijelu je Dinamo zaigrao bolje u potrazi za izjednačenjem te je na terenu bila nešto ravnopravnija utakmica, ali se ni Omišani nisu povukli. No do kraja su i vratari sve skidali, a Dinamo nije došao do izjednačenja usprkos tome što je završnicu igrao s golmanom-igračem i viškom igrača u polju.

Ostalo je do kraja 1:0 i Olmissum u finalu čeka pobjednika susreta Novo Vrijeme – Square koji je na rasporedu 13. srpnja, piše Sportnet.

🟢🔵💚💙🟢🔵💚💙🟢 🔵 💚 💙 OLMISSUM – FUTSAL DINAMO 1:0💚💙🟢🔵💚💙🟢🔵💚 💙 🟢 🔵 #zelenoplavi#jošjače