Odović na klupi GOŠK-a debitirao visokom pobjedom protiv Rudara (3:0)

Pred oko 500 gledatelja GOŠK iz Gabele je danas na svojoj Podavali upisao drugu pobjedu u ovogodišnjoj sezoni nogometne Premijer lige svladavši s visokih 3:0 momčad Rudara iz Prijedora. Tako je pobjedom na klupi domaćih debitirao Milomir Odović, a briljirao je Mahir Karić.

Kako će GOŠK doći do druge pobjede dalo se naslutiti već u 4. minuti kada je nakon sjajnog prodora Bošnjaka po desnoj strani Tomić uputio slab udarac prema gostujućem vrataru.

GOŠK je poveo već u 16. minuti kada je na ubačaj Bošnjaka najbolje reagirao Mahir Karić. Isti igrač je u finišu prvog dijela, točnije u 43. minuti povećao na 2:0 i tako praktički riješio utakmicu.

Karić je hat-trick postavio u 68. minuti. Sa šest metara zatresao je mrežu očajnog protivnika poslije asistencije Dudića.

Ovom pobjedom GOŠK je pretposljednju poziciju prepustio Leotaru, a sa sedam bodova Gabeljani su stigli na devetu poziciju.

“Zadovoljan sam rezultatom, igrom i utakmicom, ali smatram da mi možemo još bolje”, riječi su Odovića, koji je u provm nastupu na klupi GOŠK-a ostvario pobjedu, prenosi ABCportal.info.