Odlični Žižić upisao double-double u pobjedi protiv Bendera

Sinoć su u NBA odigrane prve utakmice nakon All Star vikenda, a Ante Žižić odigrao je odličnu utakmicu, upisavši double-double u pobjedi svojih Cleveland Cavaliersa nad Phoenix Sunsima Dragana Bendera.

Cleveland Cavaliers su kod kuće sa 111-98 pobijedili Phoenix Sunse, a Žižić je u 26 minuta zabio 15 koševa (šut iz igre 7/9), pridodavši tome 12 skokova, po jednu asistenciju i ukradenu loptu te dva bloka.

Cedi Osman je bio najbolji u redovima pobjedničke momčadi s 19 ubačaja, a Kevin Love je dodao 16 koševa i 11 skokova.

Ovo je bio 16. uzastopni poraz za Sunse koje je predvodio Devin Booker s 30 poena. Dragan Bender je odigrao devet minuta za Sunse, ne zabivši ni jedan koš iz dva pokušaja, a upisao je samo tri skoka.

Los Angeles Lakers su uspjeli nadoknaditi 19 koševa razlike u trećoj četvrtini i pobijediti gostujuće Houston Rocketse sa 111-106. LeBron James je za pobjedu Lakersa zabio 29 koševa uz 11 skokova, a Brandon Ingram je ubacio 27 koševa uz 13 skokova.

Kod Houstona je opet najbolji bio James Harden koji je u 32. utakmici zaredom ubacio najmanje 30 koševa. Chris Paul je ubacio 23 koša.

Milwauke Bucks su kod kuće sa 98-97 bili bolji od Boston Celticsa, a do pobjede ih je vodio Giannis Antetokounmpo koji je utakmicu završio sa 30 poena i 13 skokova.

Khris Middleton je dodao 15 koševa za Buckse uključujući i tricu 32.5 sekunde prije kraja. Kyrie Irving je predvodio Celtics sa 22 koša.

Golden State Warriors su sa 125-123 nadigrali Sacramento Kingse, a Stephen Curry je ubacio deset trica za ukupni učlinak od 36 koševa. Kevin Durant je dodao 28 koševa i sedam blokova.

Philadelphia 76ers su na svom terenu sa 106-102 svladali Miami Heat, a Portland Trail Blazers sa 113-99 Brooklyn Netse.