Odličan debi juniora Hercegovine

Juniori Akademije Malonogometnog kluba Hercegovina iz Širokoga Brijega osvojili su drugo mjesto na Memorijalnom turniru ”Hrvatski vitezovi” u Dugopolju.

Bio je ovo debitantski nastup Akademije koja je s radom krenula prije nepunih mjesec dana.

Na otvaranju turnira Akademija MNK Hercegovina slavila je nakon preokreta 4:2 protiv domaćeg Hrvatskog dragovoljca. U drugom susretu skupine Akademija je remizirala (2:2) s Fortunom Povlje te je kao prvoplasirana izborila finale protiv Vrgorca.

Iako su se Širokobriježani odlično držali u utakmici, te vodili 2:1 nakon prvog poluvremena, u nastavku susreta Vrgorčani su pojačali tempo te su u završnici, pri rezultatu 3:3, postigli dva pogotka i upisali pobjedu 5:3 koja im je donijela prvo mjesto.

Čestitke našim igračima na sjajnoj izvedbi te osvojenom drugom mjestu. Čestitke i domaćinu na dobroj organizaciji i pozivu te svim ekipama koje su nastupile na memorijalu, navode iz Akademije MNK Hercegovina.

Akademija MNK Hercegovina nastavlja s upisom novih polaznika od 6 do 18 godina. Prijave možete izvršiti na kontakt brojeve: 063/909-779 i 063/889-593.