Odbojkašice Širokog Brijega na Pecari poražene od Goražda

Odbojkašice Širokog Brijega na Pecari su doživjele poraz od Goražda 1:3 po setovima (16:25, 25:20, 14:25, 21:25) u 8. kolu Superlige Federacije BiH – skupina jug te se tako i dalje ostale na jednoj pobjedi koju su ostvarile u prošlom kolu u povijesnoj utakmici na Pecari.

Drugoplasirano Goražde uvjerljivo je dobilo prvi set, dok su domaće odbojkašice uspjele izjednačiti na 1:1. Gošće su treći set dobile bez većih problema, dok su u četvrtom setu Širokobriježanke pružile značajniji otpor, no nedovoljan za potpuni preokret.

Utakmica osmog kola prebačena je iz drugog dijela sezone u prvi, a ostala dva susreta su odgođena, tako da je ovaj par jedini za sada odigrao utakmicu ovoga kola.

Goražde se ovom pobjedom približilo jesenskom prvaku Vitezu na svega bod zaostatka, a Vitez koji je u šest susreta izgubio samo dva seta, trebao je gostovati u Mostaru kod SOK-a Mostar no utakmica je odgođena. Širokobriježanke s tri boda drže pretposljednje mjesto.