Objavio snimku sačekuše: Borenović napadnut u Banjoj Luci

Zastupnik PDP-a u Zastupničkom domu Parlamenta BiH, Branislav Borenović, nakon što je napadnut od strane dvojice nepoznatih muškaraca, prebačen je u Klinički centar.

Na svom Facebook profilu Borenović je objavio i videosnimku napada, na kojoj se jasno vidi da je riječ o sačekuši.

Podsjetimo, Borenovića su u petak dvojica nepoznatih muškaraca napala biber sprejem, a nakon što mu je ukazana pomoć u hitnoj, prebačen je u Klinički centar, piše Srpskainfo.

Policija je također odmah izašla na mjesto događaja te ga prevezla u hitnu pomoć.

(www.jabuka.tv | Foto: Screenshot)





5 komentara

  • dobro je prošao….koliko se zamjerio veiini Srba….. koji neće “građansku” odnodno Bošnjačko- islamsku” hegemoniju u BiH.

  • opet bot laže i petlja za svoju propagandu
    Borenović je velikosrbin poput svih njihovih političara

  • Čudno zašto nije još objavio šta su mu rekli. Jer na snimku se vidi da su ga poprskali sprejem i onda mu nešto govorili ili prijetili. Zašto to ne objavi jer se tako možda može saznati motiv napada pa i nalogodavci

Komentiraj: