Nove medalje za Muay thai borce iz Mostara

Tri borca iz mostarskog kluba tajlandskog boksa Hunter osvojila su medalje na prvenstvu Hrvatske u tajlandskom boksu Muay thai koji se održao u Zadru.

U dvorani ŠC Višnjik, u kojoj je sudjelovalo više od 100 boraca iz 26 klubova, prvo su nastupili mlađi seniori.

Ronaldo Tadić iz mostarskog kluba Hunter, u kategoriji do 81 kilogram osvojio je treće mjesto, dok je Marin Radat u kategoriji do 71 kilogram, uspio obraniti prošlogodišnji naslov iz Pule i ponovno osvojio zlatnu medalju.

Petar Drežnjak, seniorski dugogodišnji prvak Hrvatske u superteškoj kategoriji ponovno je bez većih problema osvojio prvo mjesto.

Drežnjak i Radat, nakon osvojenih medalja, dobili su poziv u reprezentaciju od izbornika Ivana Rudana.

Želimo se zahvaliti svima koji su pomogli u pripremama i realizaciji odlaska na prvenstvo te koristimo priliku da pozovemo sve zainteresirane da dođu u naš klub i treniraju tajlandski boks, kako profesionalno tako i u obliku rekreacije. Svi zainteresirani više informacija mogu dobiti na web stranici www.hunter.ba, poručili su iz kluba tajlandskog boksa Hunter.

Prvenstvo se održalo u organizaciji Hrvatskog saveza tajlandskog boksa na čelu sa novim predsjednikom Marijom Franićem. Organizacija je bila upriličena uz striktno pridržavanje epidemioloških mjera kako bi se sami sudionici prvenstva mogli zaštiti od epidemije COVID-19, te će savez zbog novonastale situacije na globalnom planu donijeti odluke o odlasku reprezentativaca na europska i svjetska natjecanja.