Nogometašice posuškog Intera bolje od Sane

Utakmicama 12. kola u nedjelju je krenuo nastavak Prve lige FBiH za žene nakon točno četiri mjeseca odmora.

Utrka nogometašica posuškog Intera i Libera iz Goražda se nastavlja. Obje ekipe bile su uvjerljive kod kuće.

Inter je s 4:0 svladao Sanu 2014 iz Sanskog mosta koja je na Mokri Dolac došla oslabljena bez nekoliko standardnih igračica, dok je Libero deklasirao ŽNK Slobodu s visokih 12:0.

Inter je upisao osmu prvenstvenu pobjedu za redom bez primljenog gola. Na vratima je danas ponovno nesavladiva bila Matea Begić koja već 759 minuta nije primila gol.

Niti Sana ništa nije mogla posuškoj ekipi, već je primila po dva pogotka u prvom, a dva u nastavku utakmice. Po dva zgoditka postigle su Ana-Marija Ćesić i Petra Marić.

Bodovna razlika je tako ostala ista prvi Libero i dalje ima četiri boda više od drugoplasiranog Intera.