Niko Kovač odveo Eintracht u finale njemačkoga Kupa

Niko Kovač blizu je prvoga trofeja u trenerskoj karijeri! Bivši hrvatski izbornik odveo je Eintracht u finale njemačkoga kupa!

U dramatičnoj utakmici Eintracht je pobijedio Borussiju (M) nakon jedanaesteraca s 8:7 (1:1). I to tri dana nakon pobjede 3:1 nad Augsburgom prekinuvši niz od deset susreta bez pobjede.

Taleb Tawatha u 15. je minuti doveo Eintracht u vodstvo, a u 45. izjednačio je Hofmann.

Ante Rebić u 75. je minuti zamijenjen, umjesto njega ušao je Haris Seferović. Kako javljaju njemački mediji, imao je bivši hrvatski reprezentativac dva udarca iz daljine, ali je ostalo na tome.

Drugi polufinale večeras (srijeda) od 20.45 igraju Bayern i dortmundska Borussia.