Newcastle poveo sjajnim golom u Liverpoolu, ali Kloppove trupe preokrenule i dalje gaze

Nogometaši Liverpoola nastavljaju “mljeti” suparnike u novoj premierligaškoj sezoni.

U 5. kolu aktualni europski je prvak upisao i petu pobjedu. Iako je protiv Newcastlea momčad Jürgena Kloppa gubila sa 1:0, na kraju je slavila 3:1 pobjedu, prenose Sportske novosti.

Jetro Williams u 7. je minuti sjajnim udarcem u rašlje doveo “Svrake” u vodstvo, ali njihovo je veselje bilo kratkog vijeka. Već do poluvremena Sadio Mane s dva gola (28′, 40′), dovodi Liverpool u vodstvo, a u 72. minuti Mohamed Salah zabija za konačnih 3:1.

Računajući kraj prošle sezone Liverpoolu je ovo 14. pobjeda u nizu, a ove sezone Kloppova momčad je na 15 osvojenih bodova uz gol-razliku 15-4.

Dejan Lovren nije bio niti na klupi Liverpoola.