NBA: Bogdanović zabio šest trica u porazu Utaha

Utah Jazz Bojana Bogdanovića upisali su sinoć poraz kod kuće, bolji od njih sa 121-96 su bili LA Lakers, a hrvatski košarkaš je za poraženu momčad zabio 23 koša, dok je Dario Šarić u porazu svojih Phoenix Sunsa ubacio deset koševa.

Bogdanović je do 23 koša, od čega je šest trica, stigao u 35 minuta na terenu, uz šut iz igre 6/15, a tome je još pridodao tri skoka, isto toliko asistencija i jednu ukradenu loptu. Najbolji strijelac Utaha bio je Donovan Mitchell s 29 ubačaja.

Pobjedničku momčad predvodio je Anthony Davis s 26 poena, dok je LeBron James dodao 20 uz 12 asistencija.

Phoenix Suns Darija Šarića su u gostima sa 114-128 izgubili od Orlando Magica, a hrvatski reprezentativac je odigrao 26 minuta i u tom vremenu upisao deset koševa (šut iz igre 3/7, trice 1/4), šest skokova i dvije asistencije.

Aaron Gordon je bio najbolji strijelac utakmice i Orlanda s 32 pogotka, a Terrence Ross je ubacio 22 koša.

Sunse je predvodio Frank Kaminsky s 23 koša, dok je Devin Booker zabio 17.

Milwaukee Bucks su na krilima Giannisa Antetokounmpoa, koji je utakmicu završio s 35 koševa i devet skokova, u gostima stigli do 13. uzastopne pobjede svladavši Detroit Pistonse sa 127-103.

Khris Middleton je pobjedi pridonio sa 17 koševa, osam skokova i pet asistencija, a Dragan Bender nije ulazio u igru.

Andre Drummond
je bio najbolji u redovima Pistonsa s 23 koša, 14 skokova i pet asistencija.

Portland Trail Blazers su sa 127-116 nadigrali Sacramento Kingse, a CJ McCollum je za pobjedu upisao 33 poena. Damian Lillard je dodao 24 koša i 10 asistencija, a Mario Hezonja nije ulazio u igru.

Najbolji pojedinac poraženih Sacramento Kingsa bio je Richaun Holmes s 28 koševa.