NBA: Bogdanović sjajan u visokoj pobjedi Indiane, Šarić se nije proslavio protiv bivšeg kluba

Indiana Pacersi i Philadelphia 76ersi posramili svoje protivnike i utrpali im ogroman broj poena. Bojan Bogdanović bio je ponajbolji pojedinac Indiane.

Pacersi su odigrali sjajnu utakmicu protiv Phoenix Sunsa i ubilježili su vrlo visoku pobjedu 131:97. Konačan rezultat sve govori, a susret je bio riješen već u prvih 12 minuta, prenosi Sportnet.rtl.hr.

Sunsi su jako loše otvorili utakmicu, a osim toga Pacersima je praktički sve polazilo za rukom. Gosti su nakratko smanjili rezultat do poluvremena, a nakon toga uslijedilo je razmontiravanje gostiju i visoka pobjeda.

Još jedna sjajna utakmica je iza Bojana Bogdanovića koji je bio posebno raspoložen i susret je završio s 20 poena (4/7 za dva, 3/5 za tri, 3/4 slobodna) koliko je ubacio i Tyreke Evans.

Kod Sunsa već tradicionalno TJ Warren bio je prvo me s 18 poena, a Kelly Oubre dodao je 16. Dragan Bender iznenadio se s pet minuta za vrijeme kojih nije napravio ništa.

Sixersi su jednostavno briljirali, a na kraju su uhvatili 149 poena i 40 razlike. Potpuno su pregazili Minnesotu s kojom se Dario Šarić vratio u grad te mu je priređen lijep doček.

Bilo mu je ugodno prije utakmice, ali kasnije mu je bilo neugodno. Njegova momčad poražena je čak 149:107.

60 posto šuta iz igre i 21/43 za tricu nešto je što se nije moglo nadjačati. Šarić je na kraju za 23 minute ubacio 11 poena (4/5 za dva, 1/4 za tri) uz pet skokova i dva asista.

Joel Embiid predvodio je Sixerse s 31 poenom i 13 skokova, a Ben Simmons dodao je 20 poena, 11 skokova i pet asistencija.