Navijači Milana izvrijeđali Kalinića, evo kako im je odgovorio

Milan je u 14. kolu Serie A na svom terenu odigrao samo 0:0 protiv Torina.

Nisu “rossoneri” odigrali loše, dapače, stvarali su prilike, ali i promašivali nemoguće.

Prednjačio je Nikola Kalinić…

Milan je u krizi, svi problemi koji su se pojavili s novim vlasnikom i sve glasnije priče o konačnoj financijskoj propasti velikog kluba odrazili su se i na igre, piše Tportal.hr.

U gostima “rossoneri” još tu i tamo odigraju nešto, ali pred svojim navijačima.

E, to je kriminal… U pojačanja je ovog ljeta uloženo više od 200 milijuna eura, ali konkretnih rezultata nema.

Samo jedan podatak najbolje govori u kakvoj su krizi – na svom terenu Milan nije uspio zabiti četiri utakmice u nizu, a to im se dogodilo tek treći put u povijesti! ne zaboravite da klub postoji od 1899. godine.

Zato je navijačima na nedjeljnoj utakmici s Torinom (0:0) jednostavno prekipjelo. Milan je dominirao, stvarao prilike, ali i promašivao nemoguće. Među najnepreciznijim bio je Nikola Kalinić koji je zapucao tri zicera te prokockao još nekoliko izglednih prilika. U šestoj minuti imao je zicer, ali je pogodio lijevu vratnicu. Onda je Kale “nestao” sve do 67. minute kad mu je Torinov golman Sirigu u razmaku od samo nekoliko sekundi obranio dva šuta, a spremniji je bio i u 74. kad mu je obranio i čisti zicer…

Trener Vincenzo Montella iz igre ga je izvadio u 77. minuti, a tifozi su Kalinića nagradili salvom zvižduka i uvredama. Od napadača kojeg je klub platio 20 milijuna eura očekuje se puno više. Puno, puno više… Navijači su britkim komentarima na društvenim mrežama ‘pokopali’ hrvatskog reprezentativca koji je ove sezone u 12 odigranih utakmica zabio samo – tri gola.

Jasno je to i Kaliniću, na izlasku s terena nervozno je šutnuo bočice s vodom, ali kad se smirio navijačima je odgovorio putem društvenih mreža.

“Navijači Milana, nemojte prestati navijati za nas. Ovaj stadion koji je ispunjen do posljednjeg mjesta zaslužuje veliku radost. Želim, i mogu dati više – za trenera, za klub, suigrače, a najviše od svega za vas”, napisao je Kalinić.