Navijač u Podgorici utrčao na teren i zabio gol

Neobičan je bio završetak crnogorskog nogometnog prvenstva. U posljednjem kolu ove sezone Budućnost je u četvrtak ugostila Lovćen, ali dvoboj nije završen.

U drugoj minuti sudačke nadoknade, pri vodstvu gostiju s 1-0, dosuđen je slobodan udarac za Podgoričane. No, u tim su trenucima na teren uletjeli deseci navijača Budućnosti, a suci su prekinuli utakmicu i tražili od odgovornih da osiguraju uvjete za nastavak igre. Nakon deset minuta se činilo da se situacija primirila, ali tada je ponovno nekoliko navijača utrčalo na travnjak. Jedan je od njih mahao upaljenom bakljom, a drugi je najprije podigao u zrak jednog igrača domaćih, a potom – zabio gol iz “slobodnjaka”.