Natječaj za posao: TT Kabeli traže više radnika u Širokom Brijegu

TT KABELI d.o.o. iz Širokog Brijega raspisuje natječaj za sljedeće radno mjesto:
  • Radnik na stroju u proizvodnom pogonu

Broj izvršitelja: 10

Uvjeti za obavljanje radnog mjesta:

  • Srednja stručna sprema (SSS) sljedećih smjerova:
  1. elektrotehničari
  2. elektroinstalateri
  3. tehničar za elektroenergetiku
  4. strojarski tehničari
  5. računalni tehničari u strojarstvu
  • radno iskustvo najmanje godinu dana na istim ili sličnim poslovima
  • timski rad
  • produktivnost
  • motiviranost za rad i fleksibilnost

Opis poslova:

  • rad u proizvodnom pogonu na jednoj od proizvodnih linija
  • prima radne zadatke od poslovođe ili voditelja pogona te uspostavlja proces rada s radnim zadacima
  • vodi računa o smanjenju otpada
  • brine o čistoći, urednosti proizvodnog procesa

Radno mjesto zahtjeva rad u tri smjene.

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom uvjeta mogu dostaviti na e-mail: [email protected] ili poštom na adresu (s naznakom ”PRIJAVA ZA POSAO”):

TT kabeli d.o.o
Knešpolje bb
88220 Široki Brijeg

Natječaj ostaje otvoren do 27. svibnja 2019. godine.

*PR članak