Napoli šokiran u sudačkoj nadoknadi

Inter je u susretu 18. kola Serije A pobijedio Napoli rezultatom 1:0 pogotkom Lautara Martineza u posljednjim minutama.

Inter je do prednosti mogao već u prvoj sekundi kada je Mauro Icardi sve iznenadio i pucao odmah s centra, a lopta je pogodila gredu Napolija.

Inter je bio bolji protivnik u prvom poluvremenu i vršio pritisak na obranu gostiju, no Napoli se dobro branio. Icardi i Perišić imali su nekoliko veoma dobrih šansi u prvom dijelu, ali nisu uspijevali pogoditi protivnikovu mrežu, piše Sportsport.ba.

U drugom poluvremenu Napoli je imao incijativu na sredini terena i bio dosta bolji. Gosti su propustili nekoliko sjajnih šansi da dođu do prednosti, a sjajan na golu Intera bio je Samir Handanović. No, mrlju na ovaj susret bacili su navijači Intera.

Oni su tijekom cijele utakmice rasističkim povicima vrijeđali defanzivca gostiju Koulibalyja koji je jednostavno “pukao” na kraju. Nakon prekršaja nad Politanom zapljeskao je sucu koji mu je pokazao crveni karton, a imitiranje majmuna s tribina Meazze se nastavilo.

To su igrači Napolija pokušali objasniti sucu, ali sudac nije mijenjao odluku.

U završnici Inter je s igračem više krenuo svim silama naprijed. Domaćima se to isplatilo u drugoj minuti nadoknade kada je Lautaro Martinez pogodio za pobjedu Intera i nevjerojatnu erupciju oduševljenja na tribinama. Napoli je ostao drugi s 41 bodom, ali Inter koji je treći sada ima samo pet bodova manje od njih.