Muminović spasio Radnik protiv Veleža

Radnik je u drugoj utakmici 26. kola Premijer lige BiH ugostio Velež, a utakmica je završila bez golova – 0:0.

Prvi je zaprijetio domaćin u trećoj minuti utakmice, kada je Nikić dobro prošao i centrirao, ali je Živković loše zahvatio loptu, te je Bogdanović obranio.

Samo tri minute kasnije prva prava prilika i za Velež. Demir Peco je šutirao, ali Azir Muminović je upisao svoju prvu obranu. U nastavku je zaprijetio i Dino Hasanović, ali je njegov udarac otišao pored gola.

U nastavku utakmice Rođeni su bili bolji protivnik, međutim protiv raspoloženog Muminovića se nije moglo. U 26. i 28. minuti utakmice dvije velike prilike, ali i još bolje intervencije golmana Radnika.

Do kraja prvog poluvremena većih prilika više nije bilo.

U nastavku ponovo je Radnik prvi zaprijetio, a ovoga puta udarac Pantelića je obranio Bogdanović.

Igrala se 66. minuta utakmice kada je Azir Muminović upisao novu sjajnu obranu. Brandao je šutirao iz mjesta s dvadesetak metara, a Muminović je odlično obranio i izbacio loptu u korner.

Na kraju je Muminović sa sedam obrana bio najzaslužniji za osvojeni bod Radnika koji će mu značiti u borbi za ostanak u društvu najboljih.