Modrić zabio u pobjedi Reala

Nogometaši Real Madrida u 19. kolu španjolskog prvenstva pobijedili su na gostovanju Getafe 3:0 (1:0), a posljednji pogodak na utakmici zabio je hrvatski reprezentativac Luka Modrić.

Kraljevski klub poveo je autogolom Soria u 34. minuti i s tim se rezultatom otišlo na odmor. Već početkom drugog dijela, na asistenciju Tonija KroosaRaphael Varane povećava vodstvo Reala.

Modrić, koji je odigrao cijelu utakmicu, postigao je pogodak u šestoj minuti sučeve nadoknade.

Fede Valverde povukao je kontru i zatim nesebično poslužio Modrića koji je poslao loptu u praznu mrežu. Bio je to njegov četvrti pogodak ove sezone, prenosi HRT.

Real je s 40 bodova preuzeo vodstvo na ljestvici La Lige, druga Barcelona ima bod, ali i utakmicu manje.