Modrić zabio eurogol za preokret Reala protiv Mallorce

Real Madrid u 28. kolu Primere pobijedio je Mallorcu s 5:2 na svom Santiago Bernabeu.

Ipak, utakmica nije dobro počela za momčad Josea Mourinha. Poveli su gosti golom Nsue, a u 15. minuti je poravnao Gonzalo Higuain na asistenciju Pepea kojem je maestralno loptu “podvalio” Luka Modrić. Vodstvo gostima vratio je Alfaro u 21. minuti.

Cristiano Ronaldo je izjednačio u 52. minuti, a dvije minute kasnije je Modrić zabio golčinu s 25 metara za preokret na Santiago Bernabeuu. Hrvatskom veznjaku je ovo treći pogodak za Real i sva tri je zabio udarcima izvan kaznenog prostora.

[youtube id=”jDy7FrtGAoc” width=”600″ height=”350″]

Vodstvo Reala povećao je svojim drugim golom Higuain, a konačnih 5:2 postavio je Karim Benzema u 90. minuti nakon dodavanja Higuaina, piše Index.hr

Real je ovom pobjedom prišao Barceloni na deset bodova zaostatka s tim što će u nedjelju katalonski klub igrati protiv Rayo Vallecana.