MNL MZ: Brig i Knešpolje odigrali neriješeno, Kočerin i Trn slavili

Nakon pauze zbog europske utakmice NK Široki Brijeg večeras je na igralištu Prve osnovne škole u Klancu nastavljena Malonogometna liga Mjesnih zajednica Grada Širokog Brijega – Ožujsko 2019.

U prvom večerašnjem susretu snage su odmjerili Brig i Knešpolje koji su odigrali neriješeno 1:1. Knešpolje je povelo u 7 minuti pogotokom Juana Vareae. Brig je poravnao preko Ivana Marušiča u 37 minuti.

Kočerin je opravdao ulogu favorita protiv Crnih Lokava te je slavio s 3:2. Ivan Galić je doveo Crne Lokve u vodstvo u 12. minuti. Minutu kasnije na 1:1 poravnao je Ivan Kvesić. Toni Banožić dovodi Kočerin u prednost u posljednoj minuti prvog poluvremena.

U 3. minuti nastavka Ivan Vukoja povećava vodstvo Kočerina na 3:1. U posljednjoj minuti susreta Josip Sesar pogađa za konačnih Kočerin – Crne Lokve 3:2.

U posljednjoj utakmici večeri Trn je pobijedio Buhovo s visokih 7:3.

Strijelci za Trn bili su: Jozo Šušak (3x), Ivan Brkić, Josip Stojanović, Blago Ivanković i Mate Pavković. Za Buhovo su golove postigli Marko Ćosić, Domagoj Ćosić i Ivan Ravić.