MNK Zrinjski pobjednik Kupa Bosne i Hercegovine

Ekipa MNK Zrinjski iz Mostara novi je osvajač Kupa BiH u malom nogometu nakon što je u finalu u dva susreta bila bolji od livanjskog Seljaka.

U srijedu je u Sportskoj dvorani Dalibor Perković Dali u Livnu Seljak sa 3:2 pobijedio Mostarce, ali zbog prednosti od 2:0 iz prvog susreta igrači Zrinjskog odnose pobjednički pehar.

Mirko Hrkać je u 5. minuti donio prednost gostima, a na 0:2 povisio je Ivan Ivanković samo minutu poslije.

Seljak u drugom poluvremenu uspijeva doći do rezultatskog preokreta golovima Marka Brčića u 33., te Josipa Bagarića koji je u 34. uspio postići dva pogotka, ali ni to nije bilo dovoljno domaćem sastavu da dođe do trofeja.