MNK Hercegovina uvjerljivo poražen u prvom službenom nastupu u Cazinu

S visokih 5:0 momčad MNK Bubamara pobijedila je u Cazinu momčad MNK Hercegovina iz Širokog Brijega kojoj je to bio prvi službeni nastup od osnutka.

U prvom poluvremenu Širokobriježani su puno bolje stajali, stvorili su nekoliko prigoda, ali ipak primili su rano pogodak u 4. minuti pa su od praktično od početka utakmice jurili rezultatski minus.

Pogodak za Bubamaru postigao je Emin Mizić.

Drugo poluvrijeme proteklo je u potpunoj rezultatskoj dominaciji domaćina koji je postigao još četiri pogotka.

Već u 21. minuti strijelac za 2:0 bio je Halid Delić. Širokobriježani nakon toga koriste opciju golman-igrač i daju sve karte u napad. Ipak domaćin ih iz kontre u 36. minuti kažnjava novim golom, a ponovno je strijelac bio Halid Delić.

Minutu kasnije isključen je Marin Sesar, što je izazvalo revolt u gostujućoj momčadi. U samoj završnici Bubamara postiže još dva pogotka. Hat-trick je upisao Halid Delić, a u strijelce se još upisao Elmin Prošić, za konačnih 5:0 za Bubamaru.

Širokobriježani su zahvalili domaćinima na fer i korektnoj igri te na gostoprimstvu. Priliku za prvu pobjedu imat će već u nedjelju kada na Pecaru stiže MNK Mostarske Kiše.