MNK Hercegovina otvorila sezonu porazom

I ovu sezonu u Prvoj futsal ligi FBiH, MNK Hercegovina je otvorila porazom

Hercegovci su gostovali u Sanskom Mostu gdje ih je dočekao MNK Sparta.

Gosti su odlično otvorili utakmicu te su u prvom poluvremenu vodili rezultatom 2:0 a nešto kasnije i 3:1 golovima Ivana Jurišića, Davida Barbarića te Hrvoja Ćavara. Ipak, na poluvrijeme se otišlo neriješenim rezultatom 3:3.

Dobru igru iz kraja prvog poluvremena domaći su prenijeli u drugo poluvrijeme u kojem su slavili s dva razlike te je susret završen rezultatom 7:5 u korist MNK Sparta.

U drugom kolu prvenstva je ekipa MNK Hercegovine slobodna, dok u trećem kolu kod kuće dočekuju MNK Bubamara.