MNK Čapljina u posljednjim minutama do finala Kupa BiH

U Gradskoj sportskoj dvorani u Čapljini odigrao se polufinalni susret futsal Kupa BiH u kojem su snage odmjerile ekipe Čapljine i Sarajeva.

Čapljinci su tako rezultatom 3:2 pobijedili goste iz Sarajeva i plasirali se u finale Kupa BiH.

Iako su prvi gol primili u petoj minuti susreta, Čapljinci nisu odustajali od svog cilja. Strijelac prvog gola bio je Ibrahim Hršumović.

U prvom poluvremenu nije bilo puno uzbuđenja, osim par propuštenih prilika s obje strane.

U nastavku susreta dogodila se repriza prvog poluvremena. Samo što su krenuli s igrom, Sarajevo je postiglo još jedan gol, a strijelac je bio Stefan Jokić.

Čapljina je nakon toga uspjela izboriti peterac, a uspješan u izvođenju bio je Pero Pervan, nakon čega je Čapljina furiozno krenula po pobjedu.

U nastavku susreta postigli su još dva prelijepa gola koja su ih odvela u finale Kupa BiH.