Milwaukee uzvratio Atlanti za domaći poraz i juri prema finalu NBA lige

Milwaukee Bucks su poveli u seriji s 2-1 nakon što su u trećoj utakmici finala istočne konferencije u Atlanti sa 113-102 pobijedili Atlanta Hawkse.

Do pobjede je Buckse predvodio Khris Middleton sa 38 koševa, od čega je 20 zabio u zadnjoj četvrtini, 11 skokova i sedam asistencija. Pratio ga je Giannis Antetokounmpo koji je utakmicu završio s 33 ubačaja i također 11 skokova, uz četiri asistencije.

Kod Atlante najbolji je bio Trae Young sa 35 poena. Danilo Gallinari je dodao 18 koševa, John Collins 13, a Kevin Huerter 11.

Na poluvremenu je rezultat bio izjednčen 56-56, a iako je Atlanta na početku zadnje četvrtine vodila 85-83, Bucksi su ih dobili 30-17 u toj zadnjoj četvrtini koja je odlučila utakmicu.

Četvrta se utakmica igra opet u Atlanti i to u utorak.