Metalleghe slavilo u Zenici, pogledajte kako su proslavili pobjedu

U prvom susretu novog nogometnog prvenstva Premijer lige BiH nogometaši jajačkog Metalleghea, kao gosti, svladali su zenički Čelika rezultatom 1:3 te su tako upisali povijesnu pobjedu u svega sedam godina klupske povijesti.

”Kraljevi” iz Jajca u vodstvo su došli u 45. minuti kada je siguran s ”bijele točke” bio Siniša Dujaković. U 59. minuti Čelik dolazi do izjednačenja pogotkom Danijela Brkovića.

Mogli su domaćini preokrenuti susret u 82. minuti, no Bojan Marković je prokockao veliku priliku, a već u kontranapadu Nebojška Popović dovodi Metalleghe u vodstvo. Konačnih 1:3 u 89. minuti postavlja Dujaković svojim drugim pogotkom.

Povijesnu pobjedu gosti iz Jajca proslavili su ”jajačkom hakom”.