Messi se naljutio zbog izmjene, Pochettino poslije morao objašnjavati odluku

Nogometaši PSG-a svladali su u nedjelju u 6. kolu francuske lige kod kuće Lyon s 2-1 golom Maura Icardija u trećoj minuti sudačkog dodatka.

Ipak, nakon utakmice vijest nije pobjeda skupe, pariške momčadi, već odluka argentinskog trenera Mauricija Pochettina da u 75. minuti pri rezultatu 1:1 iz igre izvadi Lionela Messija.

Bivši igrač Barcelone teško je to podnio, bio je među boljim igračima na terenu, kada ga je zamijenio bek Achraf Hakimi. Messi je izmijenio nekoliko riječi s trenerom te je produžio prema klupi.

Znamo da imamo sjajne igrače među 35. Samo ih 11 može igrati, ne može ih više. Odluke koje se donesu na utakmici su za dobro cijele momčadi i svakog igrača. Svaki trener to zna. Ponekad je to ispravno, ponekad nije. Ponekad se to igračima sviđa, a ponekad ne. Na kraju svega, mi smo ovdje i te odluke donosi trener. Što se tiče Messijeve reakcije, upitao sam ga kako je, a on je rekao da je dobro. To je to. To je bila naša izmjena, rekao je Pochettino, prenosi HRT.