Marko Pjaca nakon odličnog poteza zabio za Genou

Nakon četiri vezana poraza i osam utakmica bez pobjede, nogometaši Genoe napokon se mogu pohvaliti jednim remijem.

No, loša strana boda kod Fiorentine je ta što su pobjedu prosuli u osmoj minuti nadoknade pa nastavljaju niz od devet kola bez pobjede nakon početnog slavlja protiv Crotonea.

Navijači Genoe bar za vodstvo mogu zahvaliti Marku Pjaci koji je ušao u igru u 65. minuti te je pogotkom u 89. osigurao vrijedan bod za svoju momčad. Mattia Destro je povukao kontranapad i pronašao Pjacu između dva obrambena igrača.

Hrvatski je napadač krasno primio loptu i odmah si je gurnuo u prostor te se dao u trk, pobjegao stoperima i iskosa s lijeve strane matirao vratara za svoj treći službeni pogodak u dresu Genoe.

Mogla je prije toga i Fiorentina do vodstva, ali je pogodak Bonaventure poništen zbog prekršaja.

Ipak, Fiorentina je spriječila poraz i izjednačavanje Genoe na tablici, a junak je bio Nikola Milenković. On je nakon dva odbijanca i obrane vratara primio loptu na tri metra od gola i zatresao mrežu za 1:1.