Mario Kvesić postigao nevjerojatan pogodak iz kornera

Mario Kvesić (30) postigao je pogodak iz kornera za pobjedu svoje Olimpije na gostovanju u Sežani kod Tabora (1:2) u 22. kolu Prve slovenske lige.

Širokobriješki veznjak ušao je u igru u 79. minuti, a u 86. minuti nevjerojatnom preciznošću pogodio je drugu vratnicu te se lopta efektno odbila u mrežu domaćih za preokret i pobjedu ljubljanske momčadi. Kvesić je

Posljednji put pogodak iz kornera za Olimpiju postigao je Johhny Novak 1994. godine.

Također, ovo je prvi put nakon 2019. godine da je Olimpija u gostima uspjela preokrenuti rezultat s 1:0 na 2:1.