Hercegovina uvjerljiva protiv Kaskade, hat-trick Zovke

Hercegovina je sa 6:3 pobijedila Kaskadu iz Gračanice u susretu 11. kola Premijer lige BiH igranom u nedjelju navečer u dvorani Pecara u Širokom Brijegu.

David Zovko doveo je Širokobriježane u vodstvo, a na 2:0 povećao je Ante Grbešić te se s tim rezultatom otišlo na odmor.

U nastavku susreta Hercegovina je pogotkom Dragana Marića povela 3:0.

Kada se činilo da će domaći mirno privesti utakmicu, Kaskada je s dva brza pogotka smanjila rezultat na 3:2 i unijela dozu neizvjesnosti.

Ipak, Hercegovina nije dozvolila iznenađenje na svom parketu. Jedanaest i pol minuta prije kraja Ante Grbešić svojim drugim pogotkom povisuje na 4:2. Osam minuta prije kraja David Zovko svojim drugim pogotkom povisuje 5:2. Minutu i pol kasnije Zovko postiže hat-trick za uvjerljivih 6:2 i potpuni raspad gostiju iz Gračanice.

Tri minute prije kraja Kaskada je ublažila poraz (6:3).

Sljedeći susret Hercegovina igra već u srijedu, 23. veljače, kada u 18:00 sati na Pecari, u sklopu četvrtfinala Kupa BiH dočekuje Slogu iz Gornjeg Vakufa/Uskoplja.