Marić doveo Široki na korak do polufinala Kupa BiH

Nogometaši Širokog Brijega su na stadionu Pecara u prvoj utakmici četvrtfinala nogometnog Kupa BiH svladao neugodnu sarajevsku momčad Olimpic (2:0).

Oba pogotka za Širokobriježane postigao je Mirko Marić (73′ i 84′) koji je ušao kao zamjena za Krešimira Kordića kojemu je poništen pogodak nekoliko minuta ranije.

Gosti su mogli smanjiti rezultat u 87. minuti, ali je Luka Bilobrk u situaciji jedan na jedan sjajno pokupio loptu iz nogu Zorana Kokota.

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, D. Džidić, Barišić, Ćorić, Pehar, Kordić, Zakarić, Zadro, Špikić, Blaić, Plazonić.

OLIMPIC: Hamzić, Sesar, Kokot, Muharemović, Rahmanović, Durak, Zeba, Smajić, Šivšić, Regoje, Bogičević.