Mandžo postao neprocjenjiv: ”Ključni igrač, ta osobina čini ga izuzetnim”

Trener Juventusa Massimiliano Allegri nazvao je Marija Mandžukića ‘’izvanrednim’’, nakon što je hrvatski napadač zabio za pobjedu protiv Rome.

Mandžukićev pogodak u prvom poluvremenu bio je dovoljan za pobjedu Juventusa od 1:0, njihovu 16. u 17 utakmica Serie A. Mandžukić je u 35. minuti odlično regairao na ubačaj s desne strane De Sciglia, ubacio se ispred svog čuvara i glavom poslao loptu u mrežu.

Hrvatski napadač je ove sezone zabio već osam golova u prvenstvu, nadmašivši tako prethodne dvije kampanje u Juventusu. A to nije prošlo nezapaženo kod Allegrija.

Mario je ključni igrač. Njegova kombinacija tehničkih i fizičkih osobina čini ga izuzetnim igračem, rekao je trener Juventusa, prenosi Gol.hr.

Allegri je također pohvalio Paula Dybalu nakon što je njegova momčad zadržala prednost na ljestvici.

Paulo je također bio dobar. Dopustio nam je da izvučemo loptu iz naše polovice terena, rekao je.

Juventus je pobjedom zadržao osam bodova prednosti pred drugoplasiranim Napolijem.