Manchester City pregazio Newcastle

Guardiolin stroj pregazio je Newcastle s 5:0. Apsolutna dominacija, puno bolji City koji je odradio odličan posao i vrlo brzo slomio otpor gostiju.

Već u desetoj minuti Gabriel Jesus odlično je reagirao nakon ubačaja Davida Silve, Brazilac je podmetnuo nogu i poslao loptu u mrežu.

Nije se dugo čekalo na novi pogodak. Deset minuta kasnije Kevin de Bruyne je poput Silve kod prvog gola napravio najveći dio posla, a Riyad Mahrez pogodio je za 2:0.

U drugom dijelu nastavilo se u istom ritmu. U 58. minuti City dolazi do trećeg gola kada Federico Fernandez nespretno reagira i šalje loptu u svoju mrežu, piše Sportnet.

Raspoloženi Silva u 65. minuti krasno je iz slobodnog udarca pogodio za 4:0, a onda u sudačkoj nadoknadi krade gostima loptu, pronalazi Sterlinga koji lakoćom zabija.