Mali hercegovački derbi bez golova

Nogometaši Širokoga Brijega i GOŠK-a odigrali su neriješeno (0:0) u susretu 16. kola Premijer lige BiH igranom u nedjelju navečer u Gabeli.

Početak utakmice nije donio pretjerane uzbudljivosti, uglavnom se igralo između šesnaesteraca.

Barišić je u 26. minuti pokušao sa 20 metara, ali lopta ide daleko od gola domaće ekipe, nakon čega je šutirao i Lukić, ali bez preciznosti.

U prvom poluvremenu izdvaja se još pokušaj Capana te Barišića u 40. minuti susreta koji propušta sjajnu priliku.

U nastavku susreta prvo veliko uzbuđenje pred golom Širokog zabilježeno je u 50. minuti kada je Šero šutirao, a lopta ide preko gola.

Kpan je bio u dobroj poziciji za pogodak u 56. minuti, ali ni on ne iskorištava još jednu priliku za Široki Brijeg.

U 70. minuti Bobiću je iz ruku ispala lopta, no uspio je spriječiti Lukića da postigne pogodak.

Širokobriježani su imali više prilika i sveukupno su bili bolja ekipa, ali je na kraju konačan ishod ovog malog hercegovačkog derbija 0:0.

Standings provided by Sofascore

73 komentara

• Šta radi ovaj klaun Budimir jos uvijek na klupi!!????
    Daj uozbiljite se ako mislite sačuvat ovo malo sto ih je ostalo 400 njak sto dolaze na Pecaru…pa evo ispravite me svi ostali ako sam u krivu,jel ovo izgleda tragikomično

• Dosta ovoga snimanja analiza sve promasio borba za opstanak sramota bolje da ode sad nego lito sramota uprava i onaj Brekalo tko je on sta on sramota borba za ispadanje

• Zadnjih 9 utakmica, samo jedna pobjeda? Danas bez udarca na gol? Komentari trenera: loš teren, bili smo bolji, nedostajao je samo pogodak itd. Budimire, budi dostojan i predaj sam ostavku.

• Pecara je preorana,jos Romano i kenebek pobacat i tamo u kutu malo kavoda,ovi iz uprave svak po 2 koca sad ih ima dosta i fino pripazit sunce voda i to ,i pomalo..

• Neka vam našeg Zrinjskog sto osvjetlava obraz hercegovackog i hrvatskog nogometa u ovoj ligi,mi smo institucija bili i ostali…

• Gošk mora ostati u ligi!
    I zato je Gošk morao vcrs pobijediti, jer Široki će svakako biti siguran u sredini ljestvice.
    Za dvije godine i Tomislav ulazi u premier ligu 💪

• Savez srpski, Borac prvak to se znalo prije početka sezone, do godine opet Zrinja osvaja, a MI ćemo lagano oko sredine pa malo gore zavisi sta nam daju koju ulogu u sezoni, nemojte se napinjati ljudi.

• Kako morete toliko zevkat.Vidilo se da je nasa momcad odigrala odlicnu utakmicu i samo neka ne bude gore.Treba znat da 2 odlicna strucnjaka sjede na klupi i to je bila sahovska partija.Ja bi jos kazao da ovo nije mali derbi vec veliki derbi.Igrale su 2 velike ekipe utakmicu punu naboja a na klupama sjede 2 velika strucnjaka.Razumljivo je onda sto je 0:0 jer je to bila sahovska partija.Od ive utakmice su mogli puno toga nauciti buduci treneri a i buduci nogometasi.

• Definitivno triba malo resetirati ekipu ,nisu čini mi se klapa za što je kriv trener,a sudac na pogon Zrinjskog nastoji spasiti GOŠK,Široki odavno nije bio lošiji a sudci nas standarno kradu,bravo Škripari

• Ova utakmica je pokazala da je bh liga regularna.Obe ekipe i oba trenera su zelila pobjedu ali nije se moglo zato sto su se sastale 2 velike ekipe.S druge atrane na klupama su 2 velika trenera i bili je tu naboja.

• Kakva divovska partija dva giganta,u ponekim trenutcima utakmice ličilo je na triler,drama se odvijala u početku utakmice kad sam pošao na wc nisam znao jel ljevPro il je tvrda stolica,ostalih 90 minuta sve u svemu solidno

• Prijatelju, mrziti je loše. Nezdravo.
      To ti je kao da ti popiješ otrov i čekaš da onaj drugi umre!?
      Poštuj drugog. Svog voli.
      Mržnja nije od Boga. Upamti.

• Tko je kriv za ovakvo stanje kluba? Hocemo imenom i prezimenom da istupi vise netko, i preuzme odgovornost, hocemo imena !!!

• Nemam više komentara 🙁
    Jedino se nadat NASLOVU u kupu 🙂

Mislim da ću se morat i ja odjavit s komentara ove godine dosta ranije od uobičajenog 🙁 🙁 🙁

• Pa zašto bi mladost trebala igrati prvu ligu!?!??!!!!
    Nema kvalitetu i gotovo. I ne mogu voditi klub osobe koji su skladištari i serviseri strojeva za preradu pamuka u vrapčićima i tako dalje i tako dalje.

• Valja li Barbaric 36 bodova lani sta sad da je uprava rjesila igraca par i pripreme bil bi evropa moj nesttrucni ljudi u klubu ovi stozer pred utakmicu zna sve kad zavrsi bjeze od srama sramota nema naseg covika u stozeru

• Ko god kaze da siroki ne igra dobro i da je medju 3 najjadnija kluba u ligi taj pise protiv kluba i taj je bolestan.Treba mu kazati k nozi.To je pisao imbecilina mili klerx bobox i vredjao Strucno Vidjenje a sad i sam najvise kuka po portalu.

• Ovoj jakoj ekipi treba dovesti jos juniora iz hajduka i nadat se osvojiti prvenstvo a sigurno bit u konferencijskoj ligi.Znamo koliko je hajduk velik.Vidis koje ime njih trenira.Jedan veliki strucnjak koji je nogomet igrao u sirokom.Pogledaj igru hajduka igraju slicno kao i svaki klub u 1950im godinama.Igraju i centriraju u 16 metara.Cak su i jesenji prvaci a kad bi bili na kraju prvaci onda bi hrvatska imala jakog predstavnika u pretkolu za lugu prvaka.Jos kad bi strucnjak karoglan bio na klupi.Nema samo hajduk velikog strucnjaka vec ima i dinamo i nikad u povjesti ova 2 kluba nisu imali ovakve strucnjake.Dinamo po nalogu namjerno koci jer za hnl i ovu konferencijsku ligu nije im bio ni potreban trener.Igraci bi se medusobno organizirali i pobjedjivali da nije drugih stvari koje se rade po nalogu.

• Pa nigdje ne pročita najveću priliku u početku utakmice kada je Ćavar sam išao na vratara, GOŠK sa zrinjskim trening a sinoć još im i sudac debelo pomaže na čiji račun

• Za tvoj po ko zna koji komentar brojem u ovom clanku.Sad za tvoj komentar u 9:34 Eto sad je idealna prilika da se obratis strucnjaku koji ti treba.Taj strucnjak se bavi umno mentalnim poslom.Zapravo vise ne vrijedjas Strucno Vidjenje tocnije nisi ima tjedan dana pa si mozda vec na terapiji.

• Siroki ima Cavara koji je nosioc igre i vidljivo je da je igrac za jaci klub kao Posusje i sl. Zar je Kamenar i Mandic slucajno izabrali Posusje a nisu dosli ovde u klub di godinama netko dovodi najjadniji igracki kadar u ligi.Nikada ne treba kriviti igraca vec one jadnike koji odobre ostanak u klubu nekome tko nije za vitez ili neum.To si ti strucnjaci koji se bave nogometnim zanatom i pokazuju mentalitet najzaostalijeg nogometnog podneblja.Osim Cavara koji je igrac za klub kvalitete nekog iz sredine tabele siroki vise nema igraca koji moze igrati profesionalno nogomet.Onaj crni sto je doveden iz solina je olicenje i simbol ekipe.Mislim da ga ni jedan klub regionalni zonski liga u bh nebi drzao u ekipi.

• Potjerati Budimira i sportskog direktora ekipu motivirati uspjeh zagaranitiran. neka igraju koji trebaju, znaju a ne koji moraju. Koji su dovedeni kao oni koji moraju igrati.

• Siroki je jedna izuzetno jaka ekipa samo nema srece.Da nisu jaki nebi prosli dalje u kupu a igrali su nerjeseno sa sutjeskom pa orosli na penale.Svi znamo tko je sutjeska za nju se culo u svijetu tamo jos 1940 godina a ne samo u europi.Zato nemojte zevkat.

• Jadan ti kukaj sta ces tii sad o cemu ces pisat.Kakvo je cudo da izgube od Tuzle koja je 3 puta jaca od njih.siroki moze samo onde di im se da kao danas zvjezdi vnin.Hahaha koji cirkus.Dok god imaju taj sponzor neka idu u regionalnu ligu a ne federalnu.

• Zrinjski izgubio od wnina pa kovonda kaze da siroki nije jaka ekipa.Da je sve regularno sada bi taj siroki imao bodova kao i zvjezda zato ne kukajte vec skandirajte vnin wnin wnin siroki gosk zvjezda