Majstorije Blage Gašpara i 2 gola za MNK Square

U posljednjem susretu 14.kola 1.HMNL, Split i Square su na Gripama podijelili bodove odigravši 5-5.

U dramatičnom susretu Splićani su u 1.poluvremenu imali veliko vodstvo, vodili su 2-0, propustili dvaput zabiti iz deseterca. Golman Squarea, Zoran Primić, sjajnim je obranama dao priliku suigračima da vrate utakmicu u egal. Igrači Squarea su mu se zahvalili na najbolji način.

Put do mreže Splićana je prvi našao Blago Gašpar odličnim potezom te smanjio rezultat na 2-1 za Split.

Nakon Gašpara, Micevski je pogađao 2 puta za potpuni preokret momčadi iz Dubrovnika. Golovima Squarea tu nije bio kraj jer je za 4-2 zabio Lozano.

Blago Gašpar je nakon toga još jednom nadmudrio golmana uhvativši ga na krivoj nozi nakon gola u bliži kut.

Dubrovčani su vodili 5-2, izgledalo je kao gotova priča, ali ovaj put seriju radi FC Split. U zadnjih 5 minuta utakmice, Split je golovima Marića, Radića i Bundavice došao do izjednačenja i podjele bodova.

Momčad Squarea za koju je i Mirko Hrkać jedan od glavnih igrača, drži solidno 4. mjesto na tablici. Iduće kolo Dubrovčani igraju protiv favorita prvenstva MNK Novo Vrijeme Apfel.