Majstor prešao igricu: Pedro je zabio spektakularan gol petom

Ako niste pratili prijateljsku utakmicu Salzburga i Chelseaja, mogli biste požaliti. Jer na njoj je pao gol koji definitivno konkurira za najbolji gol godine.

Zabio ga je Španjolac Pedro, senzacionalno petom u trku, u 57. minuti igre. Nevjerojatan pogodak Španjolac će sigurno pamtiti kao najbolji u svojoj karijeri.

Bio je to četvrti gol Chelseaja u utakmici koju su dobili 5-3. Osim Pedra u strijelce su se upisali Barkley, Batshuayi i Pulisic koji je zabio dva gola. Dvostruki strijelac za austrijsku momčad bio je Minamino, a jedan je gol dodao Onguene.

Jako dobru utakmicu odigrao je Mateo Kovačić koji je sjajno surađivao u veznom redu s Jorginhom. Igrao je do 81. minute, a neposredno prije izlaska dobio je prilično neugodan udarac u petu pa je teren napustio šepajući, pišu 24sata.hr.

Srećom, čini se da nije ništa ozbiljno u pitanju.