Lukaku zabio jedan od najsmješnijih golova sezone

Inter i Ludogorec igrali su na praznom Giuseppeu Meazzi uzvrat 1/16 finala Europa lige.

Prvi susret u Bugarskoj Inter je dobio s 2:0, a u uzvratu Talijani su slavili 2:1. Zbog epidemije koronavirusa koji je zahvatio Italiju odlučeno je da će se susret igrati bez gledatelja.

U jednoj od najtužnijih noći kultnog stadiona gosti su poveli preko Souze u 26. minuti, da bi Biraghi izjednačio u 32. minuti.

U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Inter je preokrenuo golom Lukakua, a gol belgijskog napadača je krajnje neobičan i sretan, piše Index.hr.

Najprije je golman Ludogoreca obranio Lukakuov udarac, ali se lopta na komičan način odbila o glavu belgijskog napadača i završila u mreži.