Luka Menalo izašao iz bolnice

luka menalo

Najbolji širokobriješki nogometaš Luka Menalo napustio je u ponedjeljak bolnicu nakon potresa mozga koji je zadobio u prvenstvenom dvoboju protiv Krupe, javlja Klix.ba.

Podsjetimo, Menalo je u 17. minuti spomenutoga dvoboja postigao vodeći gol za Širokobriježane, ali je zbog ozljede teren napustio u 17. minuti drugoga poluvremena, a kako se kasnije ispostavilo – zadobio je potres mozga.

Mladi napadač propustio je derbi meč protiv Sarajeva koji je domaća momčad dobila rezultatom 1:0, a prema prvim najavama, Menalo će propustiti i sljedeće dvije utakmice, kao i okupljanje mlade reprezentacije BiH.

Menalo je ove sezone najbolji igrač Širokoga Brijega, za koji je ove sezone postigao 11 golova, uz pet asistencija.

Široki Brijeg u sljedećem kolu očekuje gostovanje kod ekipe Krupe, a nakon toga i derbi meč protiv Zrinjskoga.